اخبار

اطلاعیه بسیار مهم در مورد نحوه و زمان ارسال گواهینامه ها و بسته های کنفرانس و نحوه ارتباط با دبیرخانه:

🕔 09 دي 01

ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم از دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران، شهرسازی، محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب بدینوسیله با تشکر از پیام های سپاس فراوان ارسالی شما فرهیختگان و پژوهشگران گرامی ، موارد زیر به اطلاع شرکت کنندگان رسانده می شود:

- کلیه گواهینامه ها و بسته های کنفرانس از تاریخ 25 دی ماه از طریق پست سفارشی شروع به ارسال خواهند گردید (پست سفارشی بر اساس شهرهای کشور با تحویل 3 الی 7 روزه می باشد لذا مرسولات 3 الی 7 روز پس از زمان ارسال به آدرس درج شده در کنترل پنل اعضا خواهند رسید) و ارسال بسته ها حداکثر تا تاریخ 6 بهمن ماه 1401 به اتمام خواهند رسید. شایان ذکر می باشد بسته های کنفرانس به آدرس درج شده در کنترل پنل شخصی در زمان عضویت در سایت ارسال خواهند گردید.

- به دلیل تکثیر گواهی نامه ها با نرم افزار مربوطه و با ترتیب تعریف شده امکان تحویل دستی گواهینامه به هیچ وجه وجود ندارد و حتما باید طبق روال عادی پست گردند.

- مجموعه مقالات کامل و کتاب چکیده مقالات تدوین و تکثیر شده لذا دیگر به هیچ وجه امکان ویرایش در مقالات ثبت نام شده قبلی اعم از متن مقالات و یا نام نویسندگان و یا ثبت نام مقاله جدید وجود ندارد.

به دلیل حجم کاری دبیرخانه و در راستای ارائه خدمات در زمان تعیین شده خواهشمند است در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق ارسال ایمیل اقدام نمایید. شایان ذکر است ایمیل های ارسالی هر روز جواب داده خواهند شد.

 

با تشکر فراوان، دبیرخانه کنفرانس


ثبت نام و ایجاد پنل کاربری

ورود به سیستم

گالری تصاویر دوره اول کنفرانس

پوستر کنفرانس

گالری تصاویر دانشگاه